Makaleler » Cinsel Sağlık » Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

BAŞLARKEN

 

Kutu içerisinden çıkan silindir ve pompa aksamını ılık su ile yıkayıp kurulayınız. Çıkan başlığı silindirin uç kısmına takınız. Bir çay kaşığı miktarında kayganlaştırıcıyı giriş kısmına sürerek penisi içeri itiniz. Jel olmadan penis pompalarını kullanabilirsiniz ancak jellerle kullanılması tavsiye edilir.

Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

İLK 15 GÜN KULLANIM

 

Penis’te doku hasarı meydana gelmemesi için ilk 15 gün şu şekilde kullanınız. Penis silindirin içerisindeyken vakumlama yapmaya başlayınız. Canınızın acıdığı noktada basınç bırakma piminden içerisindeki havayı boşaltınız. Bu şekilde pompala ve havayı bırak şeklinde günlük 7-8 dakika uygulayınız. Bu işlem penis derinize esneklik kazandırmaya başlayacaktır.

Penis Pompası Kullanma Kılavuzu

30 – 180 GÜN ARASI KULLANIM

 

Penis, egzersiz temposuna alıştığı için penis pompasının kullanım süresini günlük 20 dakikaya çıkarabilirsiniz. Penisin vakumlu halde silindir içerisinde kalma süresinde olan 10, 15 saniyeden sonra penisi çıkartınız. Bu şekilde 6 ay yani 180 günü tamamlayabilirsiniz.

UYARILAR ve ÖNLEMLER

En sık yapılan kullanım hatası penisi uzun süre vakumlu halde silindir içerisinde tutmaktır. Bu tür bir kullanım geçici şişme ve morarmalara neden olabilir. Böyle sorunlar yaşamamak için ürünü yukarıdaki adımları takip ederek kullanınız. Aşırı hassas ve duyarlı bünyelerde günlük kullanımda şişme ve morarma sorunu, bu adımları takip edilmesine rağmen yaşanıyor ise 2 günde 1 kez kullanmayı deneyiniz.

Yorumlar

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

 

İstanbul İçi 2 Saat Teslim İçin Lütfen İletişime Geçin

Keyifli Alışverişler Dileriz.

-CENSANONLİNE EROTİK SHOP-
+90 533 261 70 64

Alışveriş Sepetim

X
WhatsApp destek ekibimiz sorularınızı cevaplıyor.
Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?
WhatsApp Destek Hattı
ShopPHP | v5